Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

am nevoie de ajutorul vostru

3 participanți

In jos

am nevoie de ajutorul vostru Empty am nevoie de ajutorul vostru

Mesaj  capis Mar Mai 04, 2010 11:09 pm

vreau sa stiu cine stie unde gasesc de descarcat hannibal 2001 ?va implor What a Face Question

capis
Million Dollar Baby

Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

am nevoie de ajutorul vostru Empty Re: am nevoie de ajutorul vostru

Mesaj  Admin Mar Mai 04, 2010 11:45 pm

capis a scris:vreau sa stiu cine stie unde gasesc de descarcat hannibal 2001 ?va implor What a Face Question

Se poate incepe cautarea, de exemplu, prin regulamentul forumului...
Nu este disponibil acolo acest film dar se pot lectura cateva reguli elementare privind postatul (aiurea) pe forum.
Personal, am renuntat sa mai taxez astfel de solicitari anapoda pentru ca au umplut cam toate categoriile si topicurile forumului dar sa ajunga cineva sa posteze asa ceva chiar la "Noutati" - asta da ceva deosebit!
In definitiv, este si asta o noutate "cinematografica": nu conteaza ca Moderatorii si Admin-ul isi racesc gura, fiecare decide dupa bunul plac.
In concluzie, la naiba cu subtitlul acelui regulament vizibil si fara a fi logat ("Citeşte-l înainte de a posta!")! am nevoie de ajutorul vostru Smiley-bangheadonwallam nevoie de ajutorul vostru Smiley-bangheadonwall-yellow

Solicitarea se putea inscrie fara prea mult tam-tam pe aici:
https://cinefil.forumgratuit.ro/filme-2000-2004-f11/
https://cinefil.forumgratuit.ro/sugestii-i-reclamaii-f15/repostari-filme-de-pe-taraba-t958.htm etc...

Admin
Admin

Mesaje : 28
Data de inscriere : 02/09/2009

https://cinefil.forumgratuit.ro

Sus In jos

am nevoie de ajutorul vostru Empty Cum se numeste filmul?

Mesaj  Afonul Mier Dec 26, 2012 6:25 am

Salutare! Acum o luna si ceva am vazut un film SF la A1 (cred) cu niste insecte uriase (incluzand si niste scorpioni care trageau cu un fel de lasere) care invadasera pamantul si erau conduse telepatic de o insecta care se afla pe o alta planeta, doar a acestora... In fine este trimisa o echipa pe acea planeta dar conducatorul acelui grup se dovedeste a fi chiar cel care a permis acea invazie a insectelor cu care de asemenea insecta comunica telepaticu cu el (si pe care o considera dumnezeu)! La sfarsitul filmului planeta respectiva este pulverizata cu o bomba atomica!
Apropo: Acest film este continuarea unui alt film care tot asa avea in vedere invazia unor insecte uriase... Sper sa fi dat suficiente date.... Sincer m-ar interesa pentru melodia de la sfarsitul filmului... nu mi-au ramas in minte nici un fel de nume! Multumesc de ajutor!

Afonul
Million Dollar Baby

Mesaje : 1
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

am nevoie de ajutorul vostru Empty Re: am nevoie de ajutorul vostru

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum